Novinky O hře Galerie Ke stažení Média Komentáře Síň slávy


Otázky a odpovědi

Jaké má hra hardwarové nároky ?

Vzhledem ke staré grafice jsou poměrně nízké, pouze procesor a operační paměť jsou klíčovými kritérii pro výkon hry. Měl by stačit procesor Intel Celeron 1 GHz a RAM 512 MB. Grafická karta nemusí podporovat ani Pixel Shader 2.0. Přesné informace budou dostupné později v průběhu testování.

Na jakých operačních systémech půjde spustit ?

Hra je vyvíjena pro platformu PC / Windows. Půjde tedy spustit na operačních systémech Windows 98, Windows ME, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista a Windows 7. Pro svůj běh vyžaduje DirectX 9.0c (august 2009) a .NET Framework 2.0 nebo novější.

Bude obsahovat i nějaké kampaně ?

Nyní Archamon obsahuje pouze volnou hru s možným nastavením různých vstupních podmínek. Do budoucna počítáme s editorem "skirmishových misí", případně s kampaněma. Vše bude záležet na zájmu hráčů.

Jak velký bude herní svět ?

To záleží pouze na hráči, bude si moct vybrat od mapy 120x120 herních polí až po 640x640 (což je opravdu velká mapa pro obrovskou hru). Obecně mapy v Archamonu patří v dnešním světě her tohoto žánru mezi velmi rozlehlé.

Kdy hra vyjde ?

Termín není znám, ale nejbližší možné datum vydání plné a veřejné verze je podzim/zima 2017.

Bude hra zdarma ?

Plná verze zřejmě zcela zdarma nebude (náklady na vývoj a množství času jsou příliš vysoké na freewarový počin), ale cena bude určitě spíše symbolická.

Můžu se nějak zůčastnit testování ?

Ano. V případě zájmu můžete napsat na e-mail: archamon@vionsoft.com.

Proč má hra tak zastaralou grafiku a design ?

Inu, protože ji nevyvíjí profesionální tým grafiků a designérů, je to práce jednoho programátora, jednoho 3D grafika, jednoho animátora a dalších třech podpůrných členů... dobudoucna budeme grafický kabátek hry vylepšovat, ale nyní jsme se rozhodli se věnovat tomu, co většině dnešních her trochu chybí - znovu-hratelnosti, variabilitě a co nejširším herním možnostem :-)


Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo připomínky nebo pokud nás chcete podpořit, neváhejte napsat e-mail na archamon@vionsoft.com .
vionsoft.com | Server České-hry.cz | Blender | GIMP | Audacity | Originální trička na Fler.cz | Turistický portál VBeskydech.cz

Official pages of Archamon game - (C) Vionsoft 2007-2017